Stowarzyszenie LEGIONOWSKIE AMATORSKIE LIGI PIŁKARSKIE
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zmiany na stronie.

5 posters

Go down

Zmiany na stronie. Empty Zmiany na stronie.

Pisanie by Robert Utko Czw 29 Gru 2011 - 20:33

Od jakiegoś czasu trwają prace nad nową strona internetową dotycząca Ligi Szóstek.

W związku z wprowadzanymi zmianami, bardzo proszę o podanie rzeczy lub informacji, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się na naszej stronie. Nie mam na mysli tutaj komentarzy w stylu - "szata graficzna jest do d..y", bo to wie każdy Smile Chodzi i o informacje, których nie ma, a których w chwili obecnej brakuje. Może to byc np. oddzielna strona poświęcona każdemu zespołowi, na ktorej znajdzie się zdjęcie całej drużyny, jej skład, liczba bramek strzelona przez każdego z zawodników, krótki opis zawierający historię powstania itp... Może to również być formularz zamieszczony na stronie, który daje mozliwość wpisania składu i wydrukowania deklaracji.

Z góry dziękuję za celne uwagi Smile
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Zenden Wto 3 Sty 2012 - 14:34

Tak jak pisałeś, można by zrobić coś takiego jak aktywny link każdej drużyny tj. przykładowo mając tabelę III ligi i klikając na nasz (NJZ) zespół, wyświetlałaby się stronka ze składem, naszym logiem i adresem do naszej strony www, można by na tej stronie dać jakiś opisik, krótką historię klubu. Opisy oczywiście przesyłałaby drużyna zainteresowana. Na tej stronce byłby też kontakt do kapitana drużyny.
Można też by zrobić mini-loga każdego zespołu przy tabeli jak to jest na futbolowo.pl
Oczywiście to takie pomysły, w zależności co się uda to się uda.
Rozumiem, że strona powstaje całkiem od nowa?
Zenden
Zenden

Liczba postów : 227
Age : 40
Drużyna : NJZ
Registration date : 05/06/2008

http://niejestzle.futbolowo.pl/

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by hadji777 Wto 3 Sty 2012 - 18:46

W razie czego mogę pomóc w pisaniu jeśli strona będzie pisana w którymś z html-ów...
hadji777
hadji777

Liczba postów : 23
Age : 34
Drużyna : AZZURRI
Registration date : 29/08/2011

http://azzurri.futbolowo.pl

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Wariaci Team Pon 9 Sty 2012 - 17:13

myślę, że składy drużyn oraz zakładka poświęcona "transferom" - chodzi o termin w którym zawodnik zmieniający drużynę jest uprawniony do gry, oraz zakładka dotycząca zawodników ukaranych - nieuprawnionych do gry.

Teraz taka zmiana jest nie możliwa, bo to połowa sezonu, ale przy powstaniu nowej strony można pomyśleć o wprowadzeniu do regulaminu rozgrywek kary meczu dla zawodnika, który otrzyma np. 3 kary po 2 min oraz jeżeli zawodnik otrzyma drugą karę w tym samym meczu, to już nie może grać w tym meczu.


Ostatnio zmieniony przez Wariaci Team dnia Pon 9 Sty 2012 - 17:17, w całości zmieniany 1 raz
Wariaci Team
Wariaci Team

Liczba postów : 13
Age : 42
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 06/09/2011

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Robert Utko Pon 9 Sty 2012 - 17:15

Zakładka transfery poniekąd istnieje - data zgłoszenia widoczna jest w składach drużyn. Wiadomo więc, kiedy zawodnik został zgłoszony do kadry drużyny.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Wariaci Team Pon 9 Sty 2012 - 17:17

Robert Utko napisał:Zakładka transfery poniekąd istnieje - data zgłoszenia widoczna jest w składach drużyn. Wiadomo więc, kiedy zawodnik został zgłoszony do kadry drużyny.

Tak, ale można by wprowadzić przesunięcia między rundami.
Wariaci Team
Wariaci Team

Liczba postów : 13
Age : 42
Drużyna : Wariaci Team
Registration date : 06/09/2011

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Bollo Pią 13 Sty 2012 - 11:15

Nie wiem na ile to możliwe ale fajnie jakby na jednej stronie z tabelami i strzelcami były terminarze, podobnie jak na tej stronie. To jest w sumie detal bo forum i tak nie uda się opuścić zapewne...
Przy odrobinie zaangażowania kazdego kapitana każda drużyna mogłaby mieć też swoją stronę. A na niej skład, strzelców, może zdjęcia, jakies takie swoje zabawne komentarze itd. Czyli w pełnie popieram opisany wcześniej pomysł Smile
Bollo
Bollo

Liczba postów : 6
Drużyna : Pocisk
Registration date : 08/03/2011

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Robert Utko Pią 13 Sty 2012 - 11:39

Jak rozumiem chodzi o umieszczenie terminarza na stronie www - jeśli tak, to jest tak juz obecnie:
Zakładka Aktualności - terminarze.

Jeśli nie można tego znaleźć, do momentu uruchomienia nowej strony można to przepiąć do innej pozycji menu lub pod tabelami zrobić skróty, np. Terminarz I LIGA, Terminarz II LIGA, Terminarz III LIGA, Terminarz OGÓLNY.

hadji777 napisał:W razie czego mogę pomóc w pisaniu jeśli strona będzie pisana w którymś z html-ów...
Czy ogarniasz CSS w połaczeniu z PHP i MySQL ? Jeśli tak, to chętnie skorzystam z pomocy - pls o info.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Bollo Sob 14 Sty 2012 - 12:35

Ok, widziałem. Siłą przyzwyczajenia korzystałem tylko z tego na forum.
Nie ogarniam niestety żadnych programów, które mogłyby być pomocne przy tworzeniu strony, ale mam nadzieje, ze tacy się znajdą.
Bollo
Bollo

Liczba postów : 6
Drużyna : Pocisk
Registration date : 08/03/2011

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by hadji777 Sob 14 Sty 2012 - 15:26

Czy ogarniasz CSS w połaczeniu z PHP i MySQL ? Jeśli tak, to chętnie skorzystam z pomocy - pls o info.

Akurat z css-em nie mam problemów, tylko pytanie czy php będzie bardziej odpowiednie na tą stronę niż html w połączeniu z javą??

Fakt o wiele większe możliwości jeśli chodzi o php, ale to wiąże się z dużą wagą strony, a przede wszystkim z zaawansowanymi cechami sprzętowymi (na słabszych komputerach strona będzie chodziła delikatnie mówiąc powoli)

Wybór jak rozumiem został już dokonany, więc nie ma sensu wywalać php by zastąpić go html.

W razie czego proszę o konkretne instrukcje dotyczące tego co mam zrobić...

szczególnie jeśli chodzi o MySQL mogę pomóc, bo akurat lubię bazy danych
bounce
hadji777
hadji777

Liczba postów : 23
Age : 34
Drużyna : AZZURRI
Registration date : 29/08/2011

http://azzurri.futbolowo.pl

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Robert Utko Sro 18 Sty 2012 - 11:19

Michał,

Wysłałem Ci info na maila - niestety, odbiło mi z powodu błędnego adresu. Pls o podanie poprawnego adresu mailowego na PW w wolnej chwili.
Robert Utko
Robert Utko
Boca Juniors - I liga

Liczba postów : 1045
Age : 46
Drużyna : Boca Juniors
Registration date : 03/06/2008

http://sll6p.prv.pl

Powrót do góry Go down

Zmiany na stronie. Empty Re: Zmiany na stronie.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach